Szczegóły


Piosenki Jacka Kaczmarskiego | Żywioły


2017-12-16 17:00


Kup bilet
X

Recital ”ŻYWIOŁY”
piosenki Jacka Kaczmarskiego
w wykonaniu Mateusza Nagórskiego

Bilety: 30/20 zł., przedsprzedaż internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-21589-zywioly..piosenki.jacka.kaczmarskiego..gdynia.html

W programie koncertu znajdą się piosenki będące przekrojową prezentacją repertuaru koncertowego Mateusza Nagórskiego. Artysta zaśpiewa te piosenki Jacka Kaczmarskiego, które są dla niego wyjątkowo ważne, a także zaprezentuje istotną próbkę własnej pracy twórczej – wiersze Poety, do których skomponował muzykę. Piosenki, z których składa się recital "ŻYWIOŁY", zostały napisane na przestrzeni trzydziestu lat, nie stanowią jednak zupełnie przypadkowej kompilacji czy prywatnej listy przebojów. Łączy je wspólny mianownik aktualności; opowiadają ponadczasowe prawdy o mechanizmach, w które uwikłany jest człowiek i o jego postawach wobec chaosu, z którym musi się mierzyć.

Mateusz Nagórski - muzyk, wokalista i kompozytor. W 2015 roku - płytą "Skruchy i erotyki dla Ewy" - rozpoczął projekt, mający na celu dopisanie muzyki do wierszy i tomików poetyckich Jacka Kaczmarskiego, które nie doczekały się odautorskiej oprawy muzycznej. W listopadzie 2015 roku ukazała się jego druga płyta pt. "Jacek Kaczmarski w świecie baśni", zawierająca piosenki Barda w jego wykonaniu.

Szczegóły


Sylwester 2017/2018 - FLOWER POWER


2017-12-31 20:00

X

Zapraszamy na SYLWESTRA 2017/2017 w stylu Flower Power ! Przeniesiemy do lat 60-tych ! Mile widziane stroje utrzymane w tej stylistyce oraz dobry humor. Na barze przygotowane liczne propozycje SYLWESTROWE.

Cena zawiera:
- rezerwację stolika,miejsca siedzącego w klubie,
- zimny bufet w stylu amerykańskim przez całą noc,
- po północy na ciepło bufet z miniburgerami i chilli con carne.
- szampan o północy.

Napoje oraz alkohol zamawiany jest indywidualnie w barze.

MENU SYLWESTER 2017/2018

- zawinięta w delikatne ciasto mieszanka kurczaka, fasoli, grillowanej papryki i kukurydzy, podawana z salsą fresca
- grillowana pierś kurczaka, serek kremowy, kapary, oliwki i świeże zioła. Zawinięte w delikatne ciasto filo i smażone na złocisty kolor. Podawane z sosem kolendrowo-limonkowym.
- Panierowane paluchy z piersi kurczaka
- Znakomite wieprzowe żeberka pieczone na ruszcie w BBQ
- kanapki z pastrami mocno przyprawioną wędzoną szynką
- karkówka pieczona w ziołach szpikowana czosnkiem podana z sosem miętowym
- schab z pieca z suszonymi śliwkami polany sosem balsamico
- galantyna z kurczaka z warzywami w kokilkach
- tartinki z surimi i pomidorkiem koktailowym
- półmiski z wędlinami podane z marynowaną śliwką i dynią
- sałatka śledziowa z ogórkiem,jabłkiem i cebulką w oliwce
- wykwintne koreczki z suszonych śliwek zawijanych w boczek i zapiekane w piecu
- jajka podane pod pierzynką z zielonego groszku z kaparami i sosu jogurtowo - majonezowego
- wykwintne rożki z ciasta francuskiego zapiekane z serem feta
- łosoś wędzony w cieście ptysiowym z pastą ziołowo-serową
- sałatka zgrilowanym kurczakiem w towarzystwie swieżych warzyw z sosem fracuskim
- sałatka grecka
- Cobb salad - klasyczny mix sałat, pomidorów, kurczaka, awokado, jajek na twardo, sera i boczku
- półmiski z warzywami w towarzystwie serów
- wykwintne koreczki z serem pleśniowym pomidorami suszonymi, kaparami, oliwkami
- patery z owocami
- ciasto noworoczne własnego wypieku

Dania na gorąco
Po północy na ciepło bufet z miniburgerami,chilli con carne.

Bilety dostępne w klubie 199PLN od osoby

Szczegóły


Jan Kantner Quartet


2018-01-07 19:30


Kup bilet
X

Podobno są trzy rodzaje muzyki – ta smutna, ta wesoła i “ta trzecia”... Czymkolwiek jest, to właśnie ją grają. Konkretniej? To granie między hard bopem a free jazzem, ze sporą domieszką brzmień etnicznych. Jakie jest? Mroczne, przestrzenne, liryczne, nostalgiczne... (Romantycy?).
Inspiracje? John Coltrane, Miles Davis, Billy Harper, Kenny Garret, Piotr Wojtasik, Zbigniew Namysłowski, Viktor Toth
Nie jest prawdą, że nie lubią pianistów i gitarzystów. Po prostu bliska im jest tradycja Ornette'a Colemana i grania w kwartecie bez instrumentu harmonicznego. To daje muzyce przestrzeń, upraszcza harmonię, dodaje surowości i wyrazistości – pasuje do utworów, które grają.
Zespół założyli w lutym 2017 roku. Komponują sami – najczęściej robi to Janek, ale swój twórczy wkład w brzmienie zespołu mają wszyscy. Jest ich czterech – jak łatwo się domyślić tworzą więc kwartet (Quartet!).
Janek Kantner (saksofon altowy,sopranowy) – “gra na alcie inaczej, niż się gra na alcie” – powiedział pewien mądry człowiek i to chyba prawda. Ceni prostotę środków wyrazu, gra lirycznie, ekspresyjnie mocno (tak mówią).
Bartłomiej Chojnacki (kontrabas) – najbardziej doświadczony muzyk w zespole. Lubi dobre, zespołowe granie i dba o to, żeby uzyskać ten efekt. Z tego powodu ma napięty grafik, bo wszyscy chcą z nim grać...
Dawid Opaliński (perkusja) – czasem zdradza jazz z groovem, hip-hopem. Lubi mieszać style i eksperymentować, co zresztą świetnie mu wychodzi. Gra przestrzennie i wyraziście.
Piotr Szlempo (trąbka) – to kolejny oryginał (“trąbka inna niż wszystkie inne”). Ceni minimalizm, co sprawia, że mógłby być Chetem Bakerem, gdyby nie był Piotrem Szlempo.
Reprezentują Wrocław, wszyscy są studentami lub absolwentami wrocławskiej akademii muzycznej, wielokrotnie nagradzanymi na konkursach w kraju i za granicą. Zespół jest także laureatem II nagrody w tegorocznym konkursie na indywidualność jazzową festiwalu Jazz  Nad Odrą.

Szczegóły


Śląska Grupa Bluesowa


2018-01-11 19:30


Kup bilet
X

Leszek Winder (gitara)
Michał „Gier” Giercuszkiewicz (perkusja)
Mirek Rzepa (gitara basowa, gitary)
To czołowe postacie polskiej sceny bluesowej i rockowej.
Jan "Kyks" Skrzek, Winder, Giercuszkiewicz i Kawalec grali ze sobą od 1972 roku pod nazwą Apogeum a później Bezdomne Psy. Po śmierci basisty Jerzego "Kawy" Kawalca w 2003 roku jego miejsce zajął Mirosław Rzepa a zespół zmienił nazwę. Muzycy występujący w grupie współpracowali m.in. z grupami muzycznymi: SBB, Krzak, Dżem, Cree, Bezdomne Psy, Kwadrat, Apogeum, czy też wykonawcami: Józefem Skrzekiem, Tadeuszem Nalepą, Ireneuszem Dudkiem, Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem, Zbigniewem Hołdysem, Martyną Jakubowicz, Elżbietą Mielczarek i wielu innymi.
Zespół od lat jest uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa. 29 stycznia 2015 w Katowicach zmarł Jan "Kyks" Skrzek. Pozostali muzycy kontynuują działalność zespołu.

Szczegóły


Harmonijkowy Atak


2018-01-18 19:30


Kup bilet
X

Bluesowa supergrupa? Byłoby to pewnie dobre określenie dla fenomenu HARPCORE, gdyby nie fakt, że wyobraźnia muzyczna członków zespołu dawno wyłamała się z ram czystego bluesa. To, co dzięki nim otrzymujemy, to wybuchowy międzygatunkowy koktajl, w którym liczy się finezja, wirtuozeria, a przede wszystkim – dobra zabawa.

W skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka. Kwartet harmonijkarzy – Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzę od dawna wszyscy zainteresowani. Towarzyszą im dwaj najlepsi w Polsce (według ankiety Blues Top 2011 kwartalnika Twój Blues) gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Aleksander Sroka – bas i Adam Partyka – bębny.

Nagrana w 2011 roku płyta „Harpcore” również zdążyła już znaleźć uznanie fanów dobrej muzyki i we wspomnianej ankiecie zdeklasowała konkurencję. Krążek z pewnością polecić można wszystkim tym, którzy stronią od schematów i szukają w muzyce nowych rozwiązań. Tu blues, rock, jazz i funky łączą się w jedno, tworząc prawdziwy muzyczny dynamit.

Album został świetnie wyprodukowany, nie dziwi zatem jego entuzjastyczne przyjęcie. Towarzyszy ono również występom zespołu na żywo, czemu trudno się dziwić, jako że ten fantastyczny program muzyczny jest nam podczas koncertów serwowany w atmosferze nieskrępowanej zabawy.
Skład:

Tomek Kamiński (Hardworkers, Sean McMahon) – harmonijka
Michał Kielak – (Kasa Chorych) – harmonijka
Bartosz Łęczycki (Maleńczuk, Waglewski, J.J.Band)) – harmonijka
Łukasz Wiśniewski (Blue Machine, Hard Times) – harmonijka, śpiew
oraz
Jacek Jaguś (J.J.Band) – gitara, śpiew
Piotr Grząślewicz (Blue Machine, Hard Times) – gitara
Adam Partyka (Blue Machine, Cheap Tabacco) – perkusja
Aleksander Sroka (Blue Machine) – bas

Szczegóły


Tribute to Motorhead


2018-01-20 21:00


Kup bilet
X

Tribute to Motorhead by Motorłeb
Zespół Motorłeb w składzie:
Plastuch - bas, wokal
Walec - gitara
Hamo - perkusja

Szczegóły


James Harries (UK)


2018-01-21 19:30


Kup bilet
X

– Ten chłopak ma złoty głos – „The Rolling Stone”
– James Harries jest zadziwiający – „Sunday Express”
– Zasługuje na Waszą uwagę! – „Daily Mirror”
– To co robi ten Brytyjczyk jest surowe, pierwotne i wykwintne – „Observer Music”
Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie sześć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie (ostatnio odwiedził m. in. Izrael, Chiny, Niemcy, Wietnam, Holandię i Słowację). Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w szesnastu międzynarodowych filmach! Podczas polskiej trasy koncertowej promować będzie nowy album „Live in Bratislava”.

www.jamesharries.com

Szczegóły


Ryszard Wolbach


2018-01-25 19:30


Kup bilet
X

eden z założycieli zespołu Babsztyl, po jego reaktywacji ponownie został jego członkiem.

Laureat Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ośmiokrotne występował na Pikniku Country w Mrągowie. Z zespołem Harlem związany był od 1993 do końca 2008 roku. Jak podaje komunikat na oficjalnej stronie zespołu Harlem – od początku 2009 roku zaprzestał w nim działalności. Po odejściu od Harlemu postanowił rozpocząć solową karierę.

Od 2012 roku realizuje wraz z Agencją IDO projekt „Kolory Nadziei”[1], w ramach którego powstała pierwsza solowa płyta artysty pod tytułem „Wielki Dzień”. Odpowiada on w nim za kompozycje, teksty, wyraz artystyczny, stylistykę oraz produkcję muzyczną (wraz z Ryśkiem Szmitem), wokal i gitarę akustyczną. Towarzyszą mu na tej płycie: Piotr Banaszek (klawisze i sytuacje samplowe), Piotr Szymański (gitara), Maciek Magnuski (gitara basowa), Zbyszek „Cizio” Chrzanowski (bębny). W jednej z piosenek zaśpiewała Beata Bednarz. Partie dud to dzieło Hevii, który wniósł w jednym z utworów ciepło asturyjskiego słońca. Pojawia się na niej również Michał Jelonek (skrzypce) oraz tacy muzycy jak: Bartek Krauz (akordeon), Marcin Rumiński (Tin whistle), Grzegorz Piotrowski (saxofony), Wiesiu Sałata (bas) i Marek Kisieliński (git. akustyczna). Chórki zaśpiewali: Ola Chudek oraz Piotr Tazbir[2].

Ryszard Wolbach jest również współproducentem widowiska muzyczno-tanecznego „Kolory Nadziei” oraz wraz z Barbarą Szafraniec prowadzi warsztaty motywacyjne. Projekt ma zwrócić uwagę na możliwości ukryte w każdym człowieku, zachęcić do samorealizacji oraz uwolnić pokłady dobrej energii w celu osiągnięcia szczęścia.

Szczegóły


Ed Sheeran "Night"


2018-01-28 19:30


Kup bilet
X

Koncert Eda Sheerana w Polsce dopiero w sierpniu, ale Blues Club już teraz zaprasza na muzyczne spotkanie z twórczością brytyjskiego piosenkarza, gitarzysty i autora tekstów!
28 Stycznia zapraszamy do naszego lokalu na program "ED SHEERAN NIGHT" - koncert w wykonaniu WOJTKA KIEŁBASY ( https://www.facebook.com/wojciechkielbasa/ )- jednego z najciekawszych i najbardziej obiecujących gitarzystów i wokalistów młodego pokolenia.
Będzie klimatycznie i nastrojowo, ale też energetycznie i żywiołowo - jak na koncertach Eda Sheerana... Sprawdźcie sami!

Szczegóły


Maciej Balcar


2018-02-01 19:30


Kup bilet
X

MACIEK BALCAR ACOUSTIC TOUR 2018

Ósma zima przed nami, podczas której Maciek Balcara wraz ze swoimi wybitnymi muzykami ruszy w wielką podróż po Polsce! Tradycyjnie, w ramach zimowych ferii, artysta pokaże swoją solową odsłonę, a w 2018 będzie to, melodyjne akustyczne granie, tak dobrze znane słuchaczom Maćka.

Jego mocno podszyte folkiem kompozycje mają się nijak do stereotypowego wyobrażenia
o tzw. męskiej muzyce, ale na scenie sprawdza się świetnie. Przepełnia je nostalgia, poetycki dramatyzm, plamy klawiszy i pełen emocji wokal artysty. Dzięki utalentowanym muzykom, współpracującym z artystą, słuchacze będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty, która na długo pozostanie w ich pamięci. Na scenie będziemy mogli zobaczyć:

  • Jan Gałach (skrzypce) – multiinstrumentalista, grający gościnnie z zespołem Dżem, Leszkiem Winderem, a również w swoim autorskim zespole Jan Gałach Band,

  • Krzysztof „Flipper” Krupa (instrumenty perkusyjne) – występuje wraz z Anią Wyszkoni,

  • Maciej Mąka (gitary) – na co dzień grający z Agnieszką Chylińską, Ryszardem Rynkowskim czy Edytą Górniak,

  • Piotr „Quentin” Wojtanowski (gitary basowe) – na stałe współpracuje z Renatą Przemyk.

Maciek i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Z początkiem roku muzyk będzie kontynuował promocję swojego piątego albumu "Znaki", niemniej dzięki akustycznym aranżacją utworów, tak dobrze już znanym publiczności, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo i można mieć pewność, że balcarowy band jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.

Trasy Balcara są niezwykle rzadkimi przedsięwzięciami na polskiej scenie muzycznej, artysta jako jeden z nielicznych organizuje swoje koncerty dzień po dniu, przez prawie miesiąc – a na każdym z nich, niezależnie od dnia tygodnia zbiera rzeszę fanów. W ramach tego wydarzenia Maciek odwiedzi 17 miejscowości, a start już 26 stycznia 2018r.

Szczegóły


Gentleman! (rock)


2018-02-04 19:30

X

Gentleman! istnieje od 2007 ale urodził się na nowo w tym roku. Po zmianie na wokalu, po długich wakacjach, po zakupie nowego sprzętu, po burzliwych dyskusjach i długich spacerach, panowie głęboko odetchnęli i zaczęli tworzyć nowe numery. Ktoś powie, że zespół, który swój pierwszy z ponad 150 koncertów zagrał na Open’erze powinien właśnie być w trasie po Australii. Gentlemani powiedzą, że wolą zagrać w Blues Clubie w Gdyn. Wystąpili na żywo w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Wydali dwa LP ale wkrótce będą wydawać wyłącznie epki. Nie lubią pisać info dla prasy. Wolą wsiąść do busa i gadać o życiu i dziewczynach. I chcą pisać piosenki, które są zbyt popowe dla hipsterskich portali i zbyt alternatywne dla mainstreamu.

Skład:
Piotr Malach – gitara, wokal
Jacek Tracz – perkusja
Adam Osik – bas
Łukasz Tylenda - gitara

Dyskografia:

„Anka Skakanka” – EP, 2007 (wyd. własne)
„Antyturyści” – EP, 2009 (wyd. własne)
„Opowiem ci kilka historii” – LP, 2010 (Fonografika)
„Cinco de mayo” – LP, 2013 (wyd. własne)

 

WSTĘP 10 PLN

Szczegóły


Chuc Frazier (USA)


2018-02-08 19:30


Kup bilet
X

Amerykański gitarzysta, wokalista i kompozytor bluesowy. Urodził się w Texasie, w rodzinie o bogatych tradycjach muzycznych. Już jako dziecko grał na gitarze, bardzo wcześnie też zaczął koncertować z różnymi, bluesowymi składami z rodzinnego Huston. Przełomowym momentem w karierze Chucka była współpraca z zespołem gitarzysty Sonny Sharrocka, z którym po raz pierwszy wyjechał w trasę koncertową po Europie. Chuck zakochał się w Starym Kontynencie i w tej chwili większość czasu spędza po tej stronie Oceanu, gdzie jego występy cieszą się ogromną popularnością (szczególnie w Skandynawii). Kilka razy do roku Frazier powraca do Stanów grając tam w najważniejszych klubach muzycznych w rodzinnym Houston i nie tylko. Na dorobek muzyczny Chucka Fraziera składa się kilka autorskich płyt, a także ponad 30 projektów, w których udzielał się jako muzyk sesyjny, nie mówiąc już o setkach koncertów po obu stronach Oceanu. Jego repertuar koncertowy zawsze przepełnia niesamowita energia, szczerość i znakomity kontakt z publicznością. Oprócz własnych kompozycji będących fuzją bluesa, jazzu, soul i rocka, z powodzeniem wykonuje standardy takich mistrzów jak Jimi Hendrix, Albert Collins, Chuck Berry i wielu innych, (często w zaskakujących i nietuzinkowych aranżacjach). Koncerty Chucka Fraziera na długo pozostają w pamięci -- artysta ten jak żaden inny potrafi 'rozgrzać' atmosferę i nawiązać niezwykły kontakt z publicznością, a jego muzyka wprost sama porywa do tańca.

Szczegóły


Arek Zawiliński


2018-02-11 19:30


Kup bilet
X

Arek Zawiliński - bluesmen, kowboj, poeta drogi - autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Ma za sobą koncerty live w Polskim Radio Gdańsk 2x, Bydgoszcz, Rzeszów itp. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie,  Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd. Współpracował m.in. z zespołami Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, BGB, oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.
  Oficjalne wydawnictwa :
„Tam gdzie zaczyna się mój świat”- Dalmafon 2007
„Blues Dziewięciu” – Dalmafon 2010
„Żelazna” – Flower Rekord 2012
„Na Rozdrożu”- Dalmafon 2015

Szczegóły


NicoZZ (Francja)


2018-02-15 19:30


Kup bilet
X

Nico’ZZ to bardzo przystojny blues! Trójka doskonałych muzyków z Francji, dostarcza dawkę eklektycznego zestawienia bluesa, r&b i funka. Tak oryginalny repertuar przyciągnął fanów na koncerty podczas intensywnych tras koncertowych we Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Austrii, Wielkiej Brytanii. Teraz francuscy chłopcy przyjeżdżają podbić polską scenę.  

Liderem grupy jest gitarzysta i wokalista Nicolas Zdankiewicz. Wraz z nim w zespole muzykują basista – Pascal Dumont i perkusista – Mathieu Bonadio. Nico zaczął grać na gitarze w wieku lat 12. Od 2003 podróżuje i gra w całej Europie. Płytę nagrał w Chicago skąd czerpał swoje inspiracje.

Szczegóły


Tribute to Rolling Stones


2018-02-17 21:00


Kup bilet
X

TRIBUTE TO ROLLING STONES zagrają Trójmiejscy muzycy.

Szczegóły


Daniel Spaleniak


2018-02-18 19:30


Kup bilet
X

To 25-letni artysta mieszkający w Łodzi. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to już dziś jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich dwóch lat dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. Drugi album „Back Home” ukazał się w 2016 roku, ale Daniel już pracuje nad kolejnym wydawnictwem.

Zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive oraz w sierpniu 2016 nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66 - Jarek Szubrycht, "Gazeta Magnetofonowa"

Szczegóły


Fog Eaters (Italy)


2018-02-22 19:30


Kup bilet
X

Fog Eaters to bluesowy kwartet z Włoch ,który najbardziej lubi styl Texas & Chicago.
Inspiracje to Jimmie Vaughan, The Faboulous Thunderbirds, Ronnie Earl, Muddy Waters, Howlin 'Wolf, Sonny Boy Williamson i wielu innych. Jest to mieszanka bluesa, rock'n'rolla, boogie i swingu.Dla zespołu najważniejsze jest przekazanie publiczności emocji, które są nierozłączne z muzyką bluesową. Ważne jest również brzmienie zespołu tj. dogged shuffle, Rythm n Blues, Hill Blues. Zespół czerpie najwięcej radości z grania muzyki „Na żywo” i są pewni, że każda publiczność doceni ich szczerość i zaangażowanie .

Skład:
OSCAR ABELLI
ANDY PITT
JO PINNA
TEX CAVALCA

Szczegóły


Marta Szefke Groove Band


2018-02-25 19:30


Kup bilet
X

Zespół Marta Szefke Groove Band rozpoczął swą działalność w maju 2016 roku. Jest to projekt stworzony przez Martę Ciosek-Szefke, wokalistkę bluesową i jazzową, kompozytorkę i autorkę tekstów, związaną przez kilka lat z toruńską grupą bluesową Tortilla, z którą wystąpiła na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce. Formację Marta Szefke Groove Band tworzą doświadczeni muzycy związani z Trójmiastem. Zespół zadebiutował w finale konkursu Suwałki Blues Festiwal 2016.

Grupa wykonuje przede wszystkim kompozycje frontmenki inspirowane stylami blues, soul, rhythm&blues i funky uzupełnione o covery we własnych interpretacjach. Marta Szefke Groove Band to pozytywne wibracje, niebanalne polskie teksty, stylowe brzmienie, ciepły wokal, soulowy feeling, energia na scenie i porządna dawka uzależniającego groove’u.

Szczegóły


Taylor Moore (USA)


2018-04-05 19:30


Kup bilet
X

To nowy, międzynarodowy polsko - amerykański zespół blues-rockowy, przetaczający ponad naszymi głowami powalające riffy gitarowe, podsycane tradycyjnym śpiewem soulowo-rockowym.W zespole mamy powalającego wyczuciem i techniką gitarową, pochodzącego z Południowej Karoliny znakomitego wokalistę, Taylora Moore’a, przeniesionego wprost z Teksasu, perkusistę Ryana Dyllę i basistę z Warszawy Piotra „Lemona” Kowalskiego.
Power Trio przynosi serce i duszę amerykańskiego bluesa połączoną z dynamiczną fuzją rocka, country i folku.

Powiadomienia o koncertach
Dopisz swój numer telefonu/ adres poczty elektronicznej do powiadomień sms/ email o koncertach i innych wydarzeniach.